Kalite

“Kalite bir eylem değil, bir alışkanlıktır.” – Aristo

KİM Kayseri İleri Malzemeler, müşteri ihtiyaçlarını anlayan ve buna uygun cevap vererek müşteri odaklı olan, sürekli iyileştirme ilkesine odaklanan, organizasyonel ve işletmesel sonuçları iyileştirmek için performans göstergelerini toplayan ve analiz edebilen sistematik ve etkin bir kalite yönetim sistemine sahiptir.

Kalite sistemimiz ile müşteri memnuniyetini arttırabilmek için hammadde kontrollerinden başlayarak, üretimin her aşamasında kontrol yapılmakta, önleyici yaklaşım ile hataların oluşumunun engellenmesi sağlanarak kalite garanti altına alınmaktadır.

Sürekli geliştirme ilkesine tam uyumluluk göstermek için ERP sistemi, MES sistemi ve tam otomasyon desteğiyle yapılan istatistiksel çalışmalarla şirket organizasyonunun, süreçlerin ve personel performanslarının değerlendirilmesi ile gerekli görülen konularda eğitimler ve düzenlemeler ile iş gücü verimliliği arttırılmaktadır.

Şirketimiz KALDER ile iş birliği yapmaktadır. Bu doğrultuda KALDER’ in önderliğindeki senelik eğitimler ve seminerlere katılım gösterilmektedir.

Bu yolla kalitenin bir eylem olmadan alışkanlık haline getirilmesini sağlamaktadır.

İletişime geçmek için: contact@kimtechnologies.com.tr

tr_TRTürkçe