Havacılık

KİM Teknoloji, zorlu kullanım koşulları için tasarlanmış ileri seramikler ve kompozit ürünler ile uzay ve havacılık sektörlerine tasarımdan seri üretime, ürün döngü sürecinin tamamında hizmet vermektedir. Her bileşende benzersiz malzeme özelliklerinden yararlanarak Ar-Ge kabiliyetlerimizin en üstün performansını sergilemekteyiz.

Seramik Matris Kompozitler

KİM Teknoloji, C/C ve C/SiC fren diskleri ve roket nozülleri ile havacılık teknolojisine dünya çapında hizmet vermeye odaklanmıştır.

C/C ve C/SiC fren diskleri tasarım çalışmalarımız devam etmekte ve bu alanda sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için müşterilerimizle birlikte çalışmaya odaklanmış bir takımız.

Havacılık Kompozitleri

Uzay ve havacılık sektörünün birçok alanında kullanılan kompozit yapıların üretim çalışmaları deneyimli mühendis kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Uçak parçaları ve radom parça üretimine yoğunlaşan mühendislerimiz, müşteri talepleri doğrultusunda üretim çalışmalarına yön vermektedir.

Optik

KİM Teknoloji, özellikle yüksek sertlik, düşük kütle ve termal stabilite gerektiren optik ve görüntüleme uygulamaları için tasarlanmış ve optimize edilmiş ürünler geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

tr_TRTürkçe